Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

63,000 €

Apartament 1+1 Rruga E Kavajes

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695762931
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 6 ditë, 2 orë
18176114_1302441509824578_633524460_o
Apartament 1+1 Rruga E Kavajes - Fotografia 1Apartament 1+1 Rruga E Kavajes - Fotografia 2Apartament 1+1 Rruga E Kavajes - Fotografia 3Apartament 1+1 Rruga E Kavajes - Fotografia 4Apartament 1+1 Rruga E Kavajes - Fotografia 5Apartament 1+1 Rruga E Kavajes - Fotografia 6

Përshkrim

Disponojmë apartament në një zonë të zhvilluar dhe të preferuar, te Rruga e Kavajës, Qendra Condor. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një komplektsi të ri dhe ka sipërfaqe të bollshmë prej 63 m2. Ka organizim mjaft të mirë dhe kubaturë të rregullt. Përbëhet nga salloni i ndjenës së bashku me ambjetin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ështe mjaft i investuar, në dysheme me parket, system ngorhje dhe mobilim luksoz. Ka orientim shumë të mirë ndaj diellit, jug-perëndim. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 155 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 44359070da39c44b

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total