Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit

  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 47 ditë, 17 orë
21767467_10208624348840976_212935168_n
Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit - Foto 1Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit - Foto 2Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit - Foto 3Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit - Foto 4

Përshkrimi

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është ndër më të preferuarat për banim dhe në afërsi të qendrës së qytetit. Apartamenti është I pozicionuar në katin e tretë të një pallati ekzistues me sipërfaqe totale prej 70 m2. Ambjentet e brendëshme janë të organizuara mjaft mirë, ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është totalisht I mobiluar dhe ka pozicion të mirë ndaj dritës natyrale. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

101 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 61159c128c34e639

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total