Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Apartament 1+1 Rruga Dritan Hoxha

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Adresa: Rruga Dritan Hoxha
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355693426419
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 05/10/2017 10:54
  • Skadon: 91 ditë, 13 orë
20840421_1679776175374758_1970104884_n
Apartament 1+1 Rruga Dritan Hoxha - Foto 1Apartament 1+1 Rruga Dritan Hoxha - Foto 2Apartament 1+1 Rruga Dritan Hoxha - Foto 3Apartament 1+1 Rruga Dritan Hoxha - Foto 4Apartament 1+1 Rruga Dritan Hoxha - Foto 5Apartament 1+1 Rruga Dritan Hoxha - Foto 6

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në Rrugen Dritan Hoxha, një zonë e frekuentuar dhe e sigurt. Objekti ndodhet ndodhet në katin e 5 banim të një pallati me ndërtim shumë cilësor, ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Apartamenti ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. salloni i bollshëm me dalje në ballkon, ambjenti i gatimit i kompletuar, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ka 2 kondicionere.

Nuk ka tag

216 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 78599aa9173a5a1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total