Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

270 €

Apartament 1+1, Rruga “Bardhok Biba”

  • Adresa: Rruga Bardhok Biba
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699599753
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 56 ditë
20883698_1520892124638725_232346201_o
Apartament 1+1, Rruga Apartament 1+1, Rruga Apartament 1+1, Rruga

Përshkrimi

Disponojmë apartament në një zone të frekuentuar dhe të preferuar në afërsi të qendrës së Tiranës tek rruga “Bardhok Biba”. Apartamenti gjendet në katin e dytë të një pallati të ri, ka një sipërfaqe totale prej 80 m2 dhe ka shpërndarje të mirë të dhomave. Organizimi I brendshëm përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjnetin e gatimit, një dhomë gjumi,tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka lokacion fantastic, orientim të mire. Për më shumë informacion na kontaktoni

Nuk ka tag

60 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 82659957f0cdd38b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total