Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

265 €

Apartament 1+1, Rruga “Bardhok Biba”

  • Adresa: Rruga Bardhok Biba
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 3 ditë, 12 orë
21148548_10214800660676523_1499499078_n
Apartament 1+1, Rruga Apartament 1+1, Rruga

Përshkrimi

Apartamenti gjendet në një zone të preferuar për banim në afërsi të qendrës së Tiranës tek rruga “Bardhok Biba”. Është I pozicionuar në katin e dytë të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 75 m2. Apartamenti ka organizim të brendshëm mjaft të mire ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjnetin e gatimit,një dhomë gjumi,tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka orientim të mirë ndaj dritës natyrale. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

112 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 34559a419660ab09

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total