Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250 €

Apartament 1+1, Rruga “4 Deshmoret “

  • Adresa: Rruga "4 Deshmoret"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 2 orë, 58 min
21039789_10208465503109932_1238451227_n
Apartament 1+1, Rruga Apartament 1+1, Rruga Apartament 1+1, Rruga Apartament 1+1, Rruga Apartament 1+1, Rruga Apartament 1+1, Rruga

Përshkrimi

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është në afërsi të qendrës së Tiranës te Shkolla “Partizani”, rruga “4 Deshmorët”. Organizimi I brendshëm është shumë I mire ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentitn e gatimit, një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartaemti ështe mobiluar së fundmi me të gjitha pajisjet e nevojshme. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

143 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 854599ec4a0a7789

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total