Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,000 €

Apartament 1+1, Rruga “4 Deshmoret”

  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Rruga "4 Deshmoret"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695272379
  • Postuar: 04/10/2017 16:59
  • Skadon: 61 ditë, 18 orë
22095542_909077879239383_954427662_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë apartament për shitje në afërsi të qendrës së Tiranës tek rruga “4 Dëshmorët”. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 50 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe tualeti. Pozicioni buzë rruge e bën mjaft të përshtatshëm edhe si ambjent biznesi. Për më tepër informacion na kontaktoni.

Nuk ka tag

372 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 92859d39d01af8c3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total