Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

59,000 €

Apartament 1+1, Rez. Kodra e Diellit

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rez. Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 20 orë, 34 min
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë një apartament në një zonë shumë të qetë e të sigurt të Tiranës, Rezidenca Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe prej 66m2. Përbehet nga korridori që bën shpërndajren e dhomave, salloni së bashku më ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni. Eshtë i investuar në dysheme me parket dhe vetrata cilësore.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

731 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9575836d0af26d86

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total