Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30,000 LEK

Apartament 1+1 me qira te stacioni trenit, Tirane

  • Adresa: Stacioni Trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692834056
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 27/06/2017 16:45
  • Skadon: 34 ditë, 12 orë
19427455_10211337494010482_50630572_n
Apartament 1+1 me qira te stacioni trenit, Tirane - Foto 1Apartament 1+1 me qira te stacioni trenit, Tirane - Foto 2Apartament 1+1 me qira te stacioni trenit, Tirane - Foto 3

Përshkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar nje zone shume te populluar tek Stackoni i Trenit. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me siperfaqe totale 71m2. Ambjentet e brendshme jane te organizuara ne nje menyre mjaft te rregullt, ku ne perberje ka sallonin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit, dhoma e gjumi, tualeti me diretare dhe ballkoni. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me paisjet me bashkekohore. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

150 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 88959525eb5f0a2e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total