Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

320 €

Apartament 1+1 me qera, Zogu i Zi, perballe Ring Centre

  • Adresa: Zogu i zi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692834056
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 27/06/2017 16:33
  • Skadon: 35 ditë, 5 orë
19489505_10211372794932983_1003408030_n
Apartament 1+1 me qera, Zogu i Zi, perballe Ring Centre - Foto 1Apartament 1+1 me qera, Zogu i Zi, perballe Ring Centre - Foto 2Apartament 1+1 me qera, Zogu i Zi, perballe Ring Centre - Foto 3Apartament 1+1 me qera, Zogu i Zi, perballe Ring Centre - Foto 4

Përshkrimi

Zona ne te cilen eshte i pozicionuar apartamenti qe disponojme per qera eshte mjaft e zhvilluar dhe e preferuar, Zogu i Zi, perballe Ring Centre. Apartamenti gjendet ne katin e peste te nje pallati te ri me siperfaqe prej 70m2. Organzimi i brendshem eshte mjaft i mte ku ne perberje ka sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobiluar me pajisje te reja bashkekohore. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

84 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 85659525c80aad4c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total