Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

220 LEK

Apartament 1+1 me qera ne Qytetin Studenti, Tirane

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: Rruga Budi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682147383/ 0693071038 /dashi-b@hotmail.com
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës, Në periferi
  • Postuar në: 02/09/2017 12:39
  • Skadon për: 36 ditë, 10 orë

Përshkrim

Jap apartament me qera qe ndodhet tek rruga Budi tek Qyteti Student tek hyrja mbase ambasades amerikane qe drejtohet tek qyteti studenti prane godines 7/8 e vajzave. Apartamenti eshte e pershtatshem per 4 studenta ose familjar. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka 2 vend parkimi. Kur te behet kontrata, klienti duhet te paguaj 1 muaj garanci per apartamentin.

Cmimi: 220 mije leke te vjetra
Info: dashi-b@hotmail.com
0682147383 / 0693071038
Whatsapp/Viber: 00324658033

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 220 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 628592dcfca70452

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total