Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15 €

Apartament 1+1 me qera ne plazhin e Durresit

  • Adresa: Perball kompleksit Tropika, Plazhi i Durresit.
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 00355692569893
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 13/06/2017 13:03
  • Skadon: 25 ditë, 1 orë
1
234

Përshkrimi

Apartament plazhi me qera Durres!
Jepet apartament 1+1 (48 m2) me qera ne zonen e plazhit Durres. Apartamenti ndodhet perball resortit Tropikal. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i kompletuar dhe ndodhet ne katin e pare te kompleksit Rotondo. Parkim falas, Internet WF.

Nuk ka tag

162 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 15593fc188b6eb2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total