Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

77,000 €

Apartament 1+1, Qender

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga Bardhok Biba
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693951509
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 1 ditë, 7 orë
15126029_73074389040_jECuz
Apartament 1+1, Qender - Foto 1Apartament 1+1, Qender - Foto 2Apartament 1+1, Qender - Foto 3Apartament 1+1, Qender - Foto 4Apartament 1+1, Qender - Foto 5

Përshkrimi

Disponojmë një apartament në zonën më të sigurt dhe të preferuar të Tiranës, në Qendër, Rruga Bardhok Biba. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një kompleksi të ri dhe ka sipërfaqe prej 77m2. Përbëht nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Objekti ku ndoshet apartamenti ështe me ndërtimet ndër më cilësoret në zonë. Disponon orientim veri-lindje.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

978 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 281582ef25943154

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total