Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartament 1+1, Qender

 • Adresa: Qender
 • Rrethi: Tiranë
 • Kontakt: 0696706361
 • Postuar: 04/10/2017 15:39
 • Skadon: 44 ditë, 13 orë
21744658_133979730555825_1204913241_n
Apartament 1+1, Qender - Foto 1Apartament 1+1, Qender - Foto 2Apartament 1+1, Qender - Foto 3Apartament 1+1, Qender - Foto 4Apartament 1+1, Qender - Foto 5Apartament 1+1, Qender - Foto 6

Përshkrimi

Disponojmë apartament me qera në afërsi të qendrës së Tiranës tek rruga “Maliq Muça”. Apartamenti ëhstë I pozicionuar në katin edytë të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 70 m2. Në organizimin e brendshëm përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ëhstë totalisht I mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme për një jetesë të rehatshmë. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

190 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 87259bcfa4a9409a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total