Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartament 1+1, Qender

  • Adresa: Qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 33 ditë, 17 orë
Apartament 1+1, Qender - Foto 1Apartament 1+1, Qender - Foto 2Apartament 1+1, Qender - Foto 3Apartament 1+1, Qender - Foto 4

Përshkrimi

Disponojmë apartament me qera në qendër të Tiranës prapa Raiffeisen Bank. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati me ndërtim tepër cilësor dhe ka një sipërfaqe prej 60 m2. Ka organizim shumë të mirë dhe kubaturë të rregullt. Përbëhet nga salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit të kompletuar,dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni . Apartamenti është i pabanuar më parë, është i investuar, i shtruar me parket dhe ka mobilim të këndshëm. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka tag

223 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 83159aea769605a4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total