Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartament 1+1, Qender

  • Adresa: Qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 5 orë, 17 min
Apartament 1+1, Qender - Foto 1Apartament 1+1, Qender - Foto 2Apartament 1+1, Qender - Foto 3

Përshkrimi

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është ndër zonat më të preferuara në Tiranë Në afërsi të qendrës tek “Teatri Eksperimental”.Apartamenti është I pozicionuar në katin e dytë të nje epallati ekzistues me sipërfaqe totale 55 m2. Në organizimin e brendshëm përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkoni. Për më tepër informacion na kontaktoni.

Nuk ka tag

172 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 92259a013b356db3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total