Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250 €

Apartament 1+1, prane Stadiumit Dianmo

  • Adresa: prane Stadiuimt Dinamo
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 60 ditë, 9 orë
16651094_10207075651_gc8L5
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zonë pranë shumë faciliteteve të nevojshme për një jetesë të mirë, pranë Stadiumit Dinamo. Gjendet në një pallat ekzistues me organizim të mirë të ambjenteve dhe i arreduar. Në përbërje të tij disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Është totalisht i mobiluar me çdo pajisje të nevojshme.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

376 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 467589c38bd3c31e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total