Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartament 1+1, Prane Petro N. Luarasi

  • Adresa: Rruga Sami Frasheri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 9 ditë, 20 orë
19427888_10208033366826795_1447168706_n
19433829_10208033360546638_1394671789_nApartament 1+1, Prane Petro N. Luarasi - Foto 2Apartament 1+1, Prane Petro N. Luarasi - Foto 3Apartament 1+1, Prane Petro N. Luarasi - Foto 4Apartament 1+1, Prane Petro N. Luarasi - Foto 5

Përshkrimi

partamenti eshte i pozicionuar ne nje zone mjaft te zhvilluar dhe per preferuar, prane Petro N. Luarasi, Rruga `Sami Frasheri`. Gjendet ne katin e trete te nje pallati te ri me siperfaqe prej 72m2. Organizimi i brendshem eshte mjaft i mire ku ne perberje ka sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dhoma gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti eshte i mobiluar me pajisje bashkekohore. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

109 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 923595e26ceae60e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total