Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,000 €

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SHKODER

  • Çmimi/m²: 40000
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: BULEVARDI SKENDERBEG
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate
  • Specifikimet: I rikonstruktuar, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 18/07/2017 12:40
  • Skadon: 27 ditë, 12 orë
a1
a2a3a4

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adrese: Bulevardi Skenderbeu, dhe ndodhet ne katin e III-të, të pallatit.

🏨 Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74 m² dhe ndahet në:
– Sallon + Kuzhine
– Dhomë gjumi
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

*Cilësi e tjera të këtij apartamenti janë:
– Dhomat e shtruara të gjitha me parket
laminat
– Dopio-izolim kunder temperaturave
– Grila te jashtme.
– Banjo e kompletuar me të gjitha
hidrosanitaret
– Ndarje përfekte e dhomave që mundeson
ndricim natyral gjatë gjithë ditës
– Ashensor funksional 24 ore

🏷️CMIMI 40,000 €

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në
këto numra kontakti:

📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570

▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

45 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 671596de5626c25e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total