Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

24,000 €

Apartament 1+1 në shitje në Perash

  • Çmimi/m²: 444
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Perash, rruga e Koplikëve
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0666666765
  • Specifikimet: I rikonstruktuar
  • Postuar: 30/09/2017 15:39
  • Skadon: 86 ditë, 16 orë
1
2345

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e V në Perash, rruga e Koplikëve. ✅ Ka sipërfaqe të përgjithshme prej 54 m² dhe përbëhet nga: -Sallon + Kuzhinë -Dhomë gjumi -Banjo -Ballkon -Korridor ✅Cilësi të tjera të apartamentit janë: -është rikonstruktuar -ka sistem elektrik dhe hidraulik shumë cilësor -e pamobiluar -dritare duralumin dopio xham -dera e jashtme e blinduar -është e izoluar 🏷ÇMIMI 24’000 € (I diskutueshëm) ——————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: 📧sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

68 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 72559cf9e92e698e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total