Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

29,000 €

Apartament 1+1 ne shitje

  • Çmimi/m²: 423
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Sheshi Balshej, Xhabije, Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi
  • Postuar: 13/09/2017 18:37
  • Skadon: 69 ditë, 13 orë
21730031_10154963190963589_2042651995_o
21742105_10154963191223589_353761388_o21742214_10154963192728589_1307907018_o21744807_10154963191193589_1303009924_o21744909_10154963190663589_1394287789_o21745086_10154963190718589_317613070_o21764051_10154963191248589_989170635_o21764160_10154963193568589_250346596_oIMG_8199

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adrese: Sheshi Balshaj (mbas karburant “Kastrati”, i pozicionuar ne katin e III-të te banimit.

🏨 Apartamenti ka një sipërfaqe prej 68,5 m² dhe ndahet në:
– Sallon + Kuzhine
– Dhomë gjumi
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

*Cilësi e tjera të këtij apartamenti janë:
– Dhoma e shtruar ne parket laminat.
– Banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret.
– Ndarje përfekte e dhomave që mundeson
ndricim natyral gjatë gjithë ditës

🏷️CMIMI 29,000 €

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në
këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

116 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 87459b95ebb21399

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total