Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

49,000 €

Apartament 1+1 ne shitje

  • Çmimi/m²: 628
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga e Tafiliceve, perballe gjimnazit Oso Kuka
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 19:43
  • Skadon: 39 ditë, 11 orë
19095738_1781976831818682_3269295533040039172_o
19143131_1781976731818692_4316051563303521404_o19143699_1781976735152025_4192191313471771558_o19143732_1781976781818687_1745131329462740958_o19143874_1781976778485354_8154433336612213155_o19221525_1781976728485359_3208999453597433535_o19221601_1781976785152020_7878939048382109631_o19221689_1781976835152015_2647821534398237533_o

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje apartamenti 1+1 ne shkoder. me adrese prane gjimnazit Oso Kuka, Dergut. Hyrja ka nje siperfaqe prej 78 m² dhe ndodhet ne katin e VI-të.

Apartamenti perbehet nga:
– Sallon+Kuzhine
– Dhome gjumi matrimoniale
– Ballkon

Cilesite e Hyrjes:
– Salloni dhe kuzhina jane te shtruara me pllaka cilesore.
– Dhoma matrimoniale eshte e shtruar me parket cilesor, druri.
– E pajisur me impiant Gazi per ngrohjen e ujit.
– Dritare te pajisura me grilla te jashtme.
– Pjesa e Kuzhines eshte shtruar me granit.
– Te gjitha mobiljet dhe pajisjet jane te reja ( te kompletuar 6-muaj me perpara).
– Pallati eshte ndertuar vitet e fundit.
– Ashensor.
– Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe ndodhet prane afisiliteteve te ndryshme, ( farmaci, bar, market… etj)

🏷️CMIMI 49,000 €

Të interesuarit mund të na kontaktojnë ne këta numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
📞+355 22 247570
ose ne adresen tone te e-mailit:
📧sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

73 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 80459a4563f3b5a8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total