Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

34,000 €

Apartament 1+1 ne shitje

  • Çmimi/m²: 500
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga e Tafiliceve, te shkolla Oso Kuka, Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 25/09/2017 18:40
  • Skadon: 50 ditë, 11 orë
14352222_1444793028870399_6474006838886539607_o
14352529_1444793038870398_9090121242033466900_o14324485_1444793085537060_5828354073439380695_o14354916_1444793172203718_3665510516761521565_n14355013_1444793152203720_7797483110649733332_n14322625_1444793222203713_3000408278010191191_n

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 1+1 me adrese te rruga e Tafiliceve, perballe me shkollen Oso Kuka, apartamenti ndodhet ne katin e 5-te (3-te banim), ka nje siperfaqe totale prej 68m2 e cila perbehet nga:
-Sallon + Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cilesi te tjera te apartamentit jane:
-Dhomat te shtruara te gjitha me parket
-Pjesa e kuzhines e shtruar me pllaka
-Dritare dopio-xham
-Banjo e kompletuar
-Ballkon me siperfaqe te bollshme dhe pamje te mrekullueshme te qytetit

CMIMI 34.000 € (500 €/m²)

Nuk ka tag

2034 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 88757e2ced104c7a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total