Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament 1+1, Myslym Shyri

  • Adresa: Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699599753
  • Postuar: 04/10/2017 10:58
  • Skadon: 62 ditë, 12 orë
17121736_13537358013_LDNQX
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë një apartament i cili ndodhet në një nga zonat më të preferuara në qytet, Rruga ` Myslym Shyri`. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues me sipërfaqe prej 100m2. Ka organizim mjaft të mirë të ambjneteve ku në përbërje të tij disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjetin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkonin. Është totalisht i mobiluar me pajisje shumë të mira bashkëkohore.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

257 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 36658bd5b98b13fa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total