Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250 €

Apartament 1+1, Mine Peza

  • Adresa: Mine Peza
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699599753
  • Postuar: 04/10/2017 10:55
  • Skadon: 54 ditë, 11 orë
17858495_1391754087552530_1803837957_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojme nje apartament me qera ne nje zone prane qendres se Tiranes dhe shume faciliteteve te nevojshme per nje jetese komode, Rruga `Mine Peza`. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues me siperfaqe prej 70m2. Organizimi i ambjenteve me kubature te rregullt eshte mjaft i mire, ku ne perberje te tij ka salloni e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Eshte i mobiluar thjeshte me çdo pajisje te nevojshme. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

295 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 60258fdcf1d0790e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total