Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Apartament 1+1, Medreseja

  • Adresa: Medreseja
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 64 ditë, 5 orë
unnamed (2)
Apartament 1+1, Medreseja - Foto 1Apartament 1+1, Medreseja - Foto 2Apartament 1+1, Medreseja - Foto 3Apartament 1+1, Medreseja - Foto 4Apartament 1+1, Medreseja - Foto 5

Përshkrimi

Disponojmë apartament me qera në një zone mjaft të preferuar dhe në afërsi të qendrës së Tiranës tek Medreseja. Apartamenti është I pozicionuar në katin e pestë të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 75 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit,një dhomë gjumi,tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është mjaft I investuar dhe I mobiluar në menyrë moderne. Ka pozicion të mire ndaj dritës natyrale. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

63 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 28559a41dbd83134

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total