Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

144 €

APARTAMENT 1+1 ME QIRA

  • Adresa: RUS
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: SUN REAL ESTATE
  • Specifikime: I mobiluar, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 11/07/2017 19:14
  • Skadon: 15 ditë, 1 orë
2
46789

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qera një apartament 1+1 me adresë në Rus, në katin e dytë të një pallati. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 54m² dhe është i përbërë nga:
– Sallon + Kuzhine
– Dhomë gjumi matrimoniale
– Banjo
– Korridor

*Cilësi të tjera të apartamentit janë:
– I rikonstruktuar kohët e fundit
– Krejtësisht i mobiluar
– Banjo e kompletuar
– Mobilje të reja
– I shtruar i gjithi me pllaka
– Duralumin
– Dyer druri
– I pajisur me frigorifer, lavatriçe dhe sobë
– Hyrje e rrethuar me derë hekuri

*ÇMIMI 19,000 LEKË

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-maili-t: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

108 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 14659650750cc209

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total