Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

275 €

Apartament 1+1 me qira Rr. e Barrikadave, I MOBILUAR, PARKET, KONDICIONER

  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692238499
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 01/11/2017 10:38
  • Skadon: 152 ditë, 8 orë
q12
q1q6q5q8q4q2q10q9q7

Përshkrimi

JEPET ME QERA 1+1 SHUME PRANE QENDRES, VETEM 5 MIN NGA PASTICERI MON AMUR TEK RRUGA E GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI”. APARTAMENTI ESHTE I SAPO RIKONSTRUKTUAR TOTALISHT DHE NDODHET NE KATIN E 4-T TE NJE PALLATI EKZISTUES. AI ESHTE I MOBILUAR TOTALISHT DHE ESHTE I PAJISUR
ME PARKET,
KONDICIONER
DHE TENDE NE BALLKON.
CMIMI ESHTE 37’000 LEKE/MUAJ.
Paradhenie 1.5 muaj

Tel. & Whats app : 0692238499

Nuk ka tag

197 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 17459ee0604c03ed

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total