Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament 1+1 me qira ne Rrugen e Kavajes pran spitalit Gjerman

  • Adresa: Rruga Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050134
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 03/10/2017 12:18
  • Skadon: 58 ditë, 5 orë

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 me qira ne Rrugen e Kavajes pran spitalit Gjerman . Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne 1 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 tualet dhe ballkon,disponon ashensor. Vendodhja e apartamentit ofron shume facilitete dhe akses te menjehershem ne rruget kryesore. Per me shume informacion jeni te luture te na kontaktoni.

Nuk ka tag

144 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 79259d363df59f16

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total