Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

450 €

Apartament 1+1 me qera prane Kinema “Agimit”

  • Adresa: Kinema Agimi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: I mobiluar, Pranë qendrës
  • Postuar në: 24/05/2017 11:15
  • Skadon për: 40 ditë, 19 orë
1
23456

Përshkrim

Apartament 1+1 me qera. Apartamenti ne perberje ka 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Eshte i mobiluar totalisht, i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicionere.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 450 euro/muaj.
www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 177 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 4925857ba3e31cd0

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total