Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

150 LEK

Shtepi 1+1 me qera tek Qyteti Student + Garsoniere, Tirane

  • Adresa: Rruga Todi Shkurti
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: dashi-b@hotmail.com -
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës, Në periferi
  • Postuar: 18/09/2018 17:49
  • Skadon: 49 ditë, 17 orë

Përshkrimi

Jap shtepi private me qera me 2 hyrje te vecanta secila nga 180 mije leke te vjetra qe ndodhen ne Tirane tek rruga Todi Shkurti 200m mbi pallatet grand afer tek Qyteti Student.
Cdo hyrje eshte me 1 dhome dhe guzhine, e mobiluar, ka parking + bace.
Stacioni i autobuzit ndodhet prane shtepis. Secila hyrje eshte e pershtatshem per nje cifte ose 3 persona/studenta.
Ofroj dhe nje garsoniere ne te njejten adres me hyrje me vete e pershtatshem per nje cifte. Cmimi 160 mije leke te vjetra.

Klientet qe do ofrohen, duhen te paguajn 1 muaj garancion, leket do rikthehen nese nuk eshte demtuar gje ne ambient.

Info: dashi-b@hotmail.com
Tel.:0686198066
Whatsapp/Viber: 00324658033

Nuk ka tag

806 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4815af9fd06d33c0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total