Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250 €

Apartament 1+1 me qera ne M. Shyri!

  • Adresa: Rr. M. Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 22/01/2018 16:59
  • Skadon: 86 ditë, 17 orë
1
2344

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, ka sipefaqe 70m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i pamobiluar. Mund te perdoret dhe si ambient zyre. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AN190917-01

Apartament 1+1 me qera ne M. Shyri!

Nuk ka tag

418 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 45159cf58a5b14ed

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total