Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartament 1+1 me qera ne Bllok.

  • Adresa: Rr. Ismail Qemali, Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 46 ditë, 8 orë
1
234 (2)4 (2)568

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1, ne zonen e Bllokut, Rr. Ismail Qemali. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine , 1 ballkon, 1 tualet me dritare dhe 1 ambient qe sherben si depo. Eshte i shtruar me parket cilesor, i mobiluar me te gjitha kushtet e domosdoshme dhe eshte ne gjendje shume te mire. Ballkoni eshte i pajisur me tende dielli. Ndodhet ne nje zone elitare. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AN040817-01

Apartament 1+1 me qera ne Bllok.

Nuk ka tag

76 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 493598596cd88b79

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total