Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450 €

Apartament 1+1 me qera ne Bllok

  • Adresa: Rr. Brigada VIII, Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 53 ditë, 8 orë
1
2345

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, Rr. Brigada VIII. Apartamenti ka siperfaqe 80m2, ndodhet ne kat te 6-te. Ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. I mobiluar me te gjitha kushtet e domosdoshme. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AZ150817-03

Apartament 1+1 me qera ne Bllok

Nuk ka tag

59 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1625995979fbc183

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total