Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

64,475 €

Apartament 1+1 me hipoteke

  • Çmimi/m²: 795
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga Frosina Plaku - Kryqezimi 21 Dhjetori
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697237900
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/08/2017 11:01
  • Skadon: 42 ditë, 23 orë
3092_4

Përshkrimi

Hyrja ne apartament behet nga nje korridor permbledhes. Dhoma e ditës përfshin ndejtjen, gatimin dhe ngrenien. Ka dritare te gjerë që siguron një ndricim të plotë me dritë natyrale. Orientimi perfekt I apartamentit nga jugu, siguron ndricim dhe fale vetratave te medha nje ventilim shum te mire.

Tualeti i përbashkët per te dy hapsirat dhe është me ndricim dhe ajrim natyral.

DETAILS:

Orientimi: JugJug – Lindje
Shkalla: 3
Kati: 9
Tipi: Apartament 1+1
Sipërfaqe Individuale: 69.3 m 2
Sipërfaqe e Përbashkët: 11.8m 2
Sipërfaqe e Përgjithshme: 81.1m 2

Cmimi i diskutueshem

Nuk ka tag

390 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3959a52d391b4f2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total