Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

27,500 €

Apartament 1+1, me hipoteke, i sapo mobiluar, Lagja koder Sarande

  • Çmimi/m²: 450
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Lagja koder Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0686194901
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 01/02/2018 20:18
  • Skadon: 44 ditë, 15 orë
IMG_322017311148
IMG_922017311125IMG_402017311153IMG_252017311154IMG_32017311150IMG_562017311149IMG_472017311152IMG_602017311152IMG_362017311148IMG_59201731422

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 62 m2 me hipoteke i sapomobiluar dhe me cmim oferte ne total 27500€ perfshire dhe mobilimin !
Apartamenti ndodhet ne lagjen koder te Sarandes dhe eshte i pozicionuar ndermjet hotelit Andon Lapa ne nje ane dhe portit te ri te peshkimit(limjon) nga ana tjeter,vendndodhja 100 m larg vijes se ujit e ben shume te pershtatshem si per banim ashtu dhe per pushime turistike.Zona ku ndodhet ky apartament eshte nje zone e qete, e rrethuar me pisha dhe mjaft e preferuar nga turistet vendas e te huaj, fale plazheve te bukura qe pershkojne bregun dhe ju mund te shijoni detin vetem pak hapa larg shtepise tuaj. Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi,1 banjo me dritare,1 ballkon dhe nje ambient i madh ndenje sebashku me kuzhinen.

Per me teper info tel 0686194901

Nuk ka tag

290 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 89559f859a0da050

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total