Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

230 €

Apartament 1+1, Liqeni

  • Adresa: Rruga Peti
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 61 ditë, 13 orë
21362881_10208545214262661_1465823091_n
Apartament 1+1, Liqeni - Foto 1Apartament 1+1, Liqeni - Foto 2Apartament 1+1, Liqeni - Foto 3

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zone të qetë dhe shumë të preferar për banim tek rruga “Peti” në afërsi të liqenit të Tiranës. Është I pozicionuar në katin e tretë të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 70 m2. Ambjentet e brendëshme kanë organizim shumë të mire me kubaturë të rregullt. Apartamenti përbëhet nga salloni I ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka mobilim të këndëshm, I pajisur m etë gjitha pajisjet e nevojshme. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

252 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5059aeb0fa4b1ba

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total