Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

93,500 €

Apartament 1+1 Liqeni I Thatë

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Liqeni i Thate
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355693426419
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 05/10/2017 10:54
  • Skadon: 32 ditë, 15 orë
19449647_10158890602000367_835508036_o
Apartament 1+1 Liqeni I Thatë - Foto 1Apartament 1+1 Liqeni I Thatë - Foto 2Apartament 1+1 Liqeni I Thatë - Foto 3Apartament 1+1 Liqeni I Thatë - Foto 4Apartament 1+1 Liqeni I Thatë - Foto 5

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një kompleksi me punime shumë të mira tek Liqeni i Thatë . Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 72 m2 , ka organizim shumë të mirë të dhomave të cilat shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridotit, vazhdojmë me sallonin e madh me dalje nëballkon, dhoma e gjumit e shtruar me parket dhe tualeti me dritare. Apartamenti është shumë i investuar, me kubaturë të rregullt dhe i pajisur me system chiller.Apartamentti është i orientuar drejt Jugut dhe është i pajisur me çertifikatë pronësie. Është një zonë e mirë , me ajër të pastër dhe shumë e përshtatshme për familje,pasi kompleksi disponon hapsira për banoret ku mund të relaksohen gjatë ditës.

Nuk ka tag

145 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 659594cf73d91eea

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total