Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

73,000 €

Apartament 1+1 Liqeni I Thate

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Liqeni I Thate
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694271682
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 05/10/2017 10:55
  • Skadon: 5 ditë, 15 orë
18697767_10207078240033080_375742560_o
18721150_10207078242153133_366554913_oApartament 1+1 Liqeni I Thate - Foto 2Apartament 1+1 Liqeni I Thate - Foto 3Apartament 1+1 Liqeni I Thate - Foto 4Apartament 1+1 Liqeni I Thate - Foto 5Apartament 1+1 Liqeni I Thate - Foto 6Apartament 1+1 Liqeni I Thate - Foto 7Apartament 1+1 Liqeni I Thate - Foto 8Apartament 1+1 Liqeni I Thate - Foto 9

Përshkrimi

Disponojmë apartament në zonën e Liqenit të Thatë, një zonë e qetë dhe me ajër të pastër. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati me ndërtim shumë cilësor, ka një sipërfaqe totale prej 92.8 m2 dhe organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Apartamenti është shumë i investuar, i organizuar mjaft mirë dhe me kubaturë të rregullt. Dhomat shpërndahen me njëra tjetrën nëpërmjet koridorit, salloni është i bollshëm dhe ka dalje në ballkon, ambjentin e gatimit, dhomën e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie.

Nuk ka tag

173 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 63859296224a17cd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total