Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

66,000 €

Apartament 1+1 Kopshti Botanik

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Kopshti Botanik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694266028
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 38 ditë, 1 orë
14971943_10157712739_9vDIr
Apartament 1+1 Kopshti Botanik - Fotografia 1Apartament 1+1 Kopshti Botanik - Fotografia 2Apartament 1+1 Kopshti Botanik - Fotografia 3Apartament 1+1 Kopshti Botanik - Fotografia 4Apartament 1+1 Kopshti Botanik - Fotografia 5

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një kompleksi me punime shumë të mira tek Kopshti Botanik, pranë Xhamisë. Ka një sipërfaqe totale prej 75.5 m2, kubaturë e rregullt, punime shumë të mira gipsi, system chiller i instaluar, i shtruar me parket dhe organizim shumë i mirë i dhomave të cilat shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. Apartamenti disponon sallonin me dalje në ballkon, ambjentin e gatimit, dhomën e gjumit me dalje në ballkon, tualetin dhe ballkonin. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Është një zonë e mirë , me ajër të pastër dhe shumë e përshtatshme për familje, pasi kompleksi disponon hapsira për banoret ku mund të relaksohen gjatë ditës. Punimet e kompleksit janë ndër më cilësoret dhe shkallët janë me ndriçm natyral . Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 178 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 36658ef39bca91ee

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total