Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

57,000 €

Apartament 1+1 Komuna E Parisit

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Komuna e Parisit, Tirana, Tirana County, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694681432
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar në: 25/09/2017 10:19
  • Skadon për: 123 ditë, 1 orë
Apartament 1+1 Komuna E Parisit - Fotografia 1Apartament 1+1 Komuna E Parisit - Fotografia 2

Përshkrim

Zona ku ndodhet apartamenti është e qetë dhe ndër më të preferuartat në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një kompleksi më punime të mira pranë Krsital Center dhe ka një sipërfaqe të bollshme prej 84.1 m2. Apartameti është totalisht i investuar, i pajisur me system kapot, system chiller, ka organizim mjaft të mirë dhe orientim shumë të mire me pamje nga Tirana. Dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit, sallonin i ndenjes është i bollshëm dhe ka dalje në ballkon, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti orientohet drejt Veri-Lindjes

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 40 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 21759a42da0b06d1

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total