Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

41,000 €

Apartament 1+1 Kompleksi Golden Park

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Kompleksi Golden Park
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 38 ditë, 6 orë

Përshkrim

Zona ku ndodhet apartamenti është mjaft e preferuar dhe të qetë. Objekti ndodhet në katin e 1 të një prej komplekseve me punime shume cilësore në zonë, Kompleksi Golden Park, përball Spitalit Amerikan 3.

Pallati përbëhet nga dy ashensor.Shkallët e perditshme jane me ajërim natyral dhe do jene 6 familje per seksion.Hapesirat e përbashkëta do të jenë të organizuara me ambjente për fëmijet dhe do ketë aktivitete gjatë ditës.Apartamenti përbëhet nga koridori dhe tualti në krahun e majtë, përballë kemi dhomën e gjumit me dalje në ballkon dhe sallonin e bollshëm të organizuar në mënyrë perfkete.Punimet janë ndër më cilësoret, me pjesën e jashteme do jetë murë tulle me polisterol dhe sistem kapot.Veratat janë dopio xham për akustikë relaksuse në apartament.Golden park është ndër komplekset ideal për të investuar dhe për të ndërtuar një familje të shëndetëshme.Apartamenti është i orientuar drejt Jug-Perëndimit

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 179 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 93858ef803c1f0d2

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total