Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo

  • Adresa: Kompleksi Kompleksi Dinamo
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355693650262
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 05/10/2017 10:55
  • Skadon: 80 ditë, 12 orë
Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo - Foto 1Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo - Foto 2Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo - Foto 3Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo - Foto 4

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Kompleksit Dinamo, një zonë e qetë dhe me ajër të pastër. Objekti ndodhet ndodhet në katin e 2 banim të një kompleksi me ndërtim shumë cilësor, ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Apartamenti ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. salloni i bollshëm me dalje në ballkon, ambjenti i gatimit i kompletuar, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti disponon gjithashtu një Garazh të përfshirë në cmim

Nuk ka tag

125 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 445598c169677844

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total