Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament 1+1, Kompleksi Delijorgji

  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Specifikime: I mobiluar, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 10 ditë, 20 orë
19858530_1479874895407115_918506338_n
19679885_1479874908740447_805649755_nApartament 1+1, Kompleksi Delijorgji - Foto 2Apartament 1+1, Kompleksi Delijorgji - Foto 3Apartament 1+1, Kompleksi Delijorgji - Foto 4

Përshkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone mjaft te zhvilluar dhe te preferuar, Rruga e kavajes, kompleksi Delijorgji. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe totale 70m2. Organizimi i brendshem perbehet nga salloni i ndjenjese sebashku me ambjentin e ngrenies, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballokn. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne dhe ka kondicioner ne cdo dhome. Preferohen qiramarres te huaj . Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

188 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 583595f7c5321bb9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total