Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

59,000 €

Apartament 1+1 Kodra E Diellit

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693426419
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar në: 25/09/2017 10:19
  • Skadon për: 7 ditë
18253803_1563503803668663_196961597_n
Apartament 1+1 Kodra E Diellit - Fotografia 1Apartament 1+1 Kodra E Diellit - Fotografia 2Apartament 1+1 Kodra E Diellit - Fotografia 3Apartament 1+1 Kodra E Diellit - Fotografia 4Apartament 1+1 Kodra E Diellit - Fotografia 5Apartament 1+1 Kodra E Diellit - Fotografia 6

Përshkrim

Disponojmë apartament në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër, tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një kompleksi me punime shumë të mira dhe ka një sipërfaqe totale prej 73.3 m2. Dhomat janë të mirë organizuara dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit , vazhdojmë me sallonin, ambjentin e gatimit, dhomat e gjumit, tualetin me dritare dhe vaskë dhe ballkonin Apartamenti ka orientim jug-perëndim dhe është i pajisur me certificatë pronësie. Është një zonë e mirë , me ajër të pastër dhe shumë e përshtatshme për familje.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 209 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 766590b3d1acb452

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total