Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

53,000 €

Apartament 1+1, Kinosudio

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Kinostudio
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693389742
  • Postuar: 04/10/2017 15:40
  • Skadon: 48 ditë, 2 orë
16128573_10209739582_dbZIW
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Zona ku ndodhet apartamenti është larg zhurmës së qytetit dhe me ajërin më të pastër në Tiranës, në Kinostudio, pranë Telveizionit Klan. Ndodhet në një kompleks të ri pallatesh, ndërtim i 2016, kati i gjashtë, jo i fundit. Ka sipërfaqe prej 71.8 më kun ë përbërje të saj disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Ka pozicionim shumë të mirë ndaj dritës natyrale me orientim lindje.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

219 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4255880a20419043

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total