Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

47,000 €

Apartament 1+1 Fusha E Aviacionit

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Fusha e Aviacionit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 30 ditë, 6 orë
18578711_10158715892195367_1106333940_n

Përshkrim

Disponojmë apartament 1+1 në një ndër zonat më të preferuara dhe të sigurta në Tiranë, pranë Fushës së Aviacionit. Zonë e qetë, me park lodrash, terrene sportive.Apartamenti është i organizuar mjaft mirë nëpërmjet korridorit,vazhdojmë me sallonin me dalje në ballkon,dhoma e gjumit dhe tualeti.Pallati është me ndertime tepër cilësore dhe në një kompleks mjaft bashkëkohor.Ne ju ofrojmë dhe asistencë teknike për projektimin dhe arredimin e apartamentit. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 129 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 1995926ea1886f85

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total