Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

47,000 €

Apartament 1+1, Don Bosko

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Don Bosko
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696706361
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 83 ditë, 13 orë
21935253_135674550386343_1488596706_n
Apartament 1+1, Don Bosko - Foto 1Apartament 1+1, Don Bosko - Foto 2

Përshkrimi

Apartamenti gjendet në një zone mjaft të preferuar per banim tek zona e Don Boskos pranë restorant “Ferrari” . Është I pozicionuar në katin e tretë të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 65 m2. Ambjentet e brendëshme janë të mirë organizuara , ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjnetin e gatimit, një dhomë gjumi,tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ëhstë pjesërisht I mobiluar dhe ka pozicion shumë të mirë ndaj dritës natyrale në cmim është I përfshirë edhe një post parkim. Për më tepër na kontaktoni .

Nuk ka tag

125 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 97859cbb0568b2c4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total