Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

270 €

Apartament 1+1, bulevardi “Zogu i Pare”

  • Adresa: Bu;evardi Zogu i Pare
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696706361
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 55 ditë, 18 orë
22054208_136525670301231_449744633_n
Apartament 1+1, bulevardi Apartament 1+1, bulevardi Apartament 1+1, bulevardi Apartament 1+1, bulevardi Apartament 1+1, bulevardi Apartament 1+1, bulevardi

Përshkrimi

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është në afërsi të qendrës së Tiranës tek bulevardi “Zogu I Parë” pranë “Ish Zërit të Popullit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e dytë të një pallati ekzistues me sipërfaqe totale prej 64 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndejies së bashku me ambjentin e gatimit,një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka pozicion shumë të mirë ndaj dritës natyrale. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

99 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 19959cbb7d294cee

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total