Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Apartament 1+1, Bllok

  • Adresa: Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 49 ditë, 11 orë
14872675_10206371148672380_384481870_n
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojme nje apartament ne zonen me te frekuentuar ne qytet, ne Bllok. Apartamenti ndodeht ne katin e peste te nje pallati ekzistues ne siperfaqe prej 55m2. ka organizim te mire te ambjenteve me kubature te rregullt ku ne perberje disponon sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobiluar me cdo pajisje te nevojshme per nje jetese komode. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

254 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9858fdd36a0fa11

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total